Ve studiu jógy Duhové zvonky vedu lekce jógy.

Mnou vedené lekce vždy berou na zřetel individualitu každého jogína, který je na lekci. Lekce ve studiu jsou založeny na individuálním přístupu a práci s malým počtem účastníků na lekci. Pro každého tak mám dostatek prostoru ke hlídání správnosti provedení ásan a k citlivé korekci. Jsem však schopen vést lekci i s velkým počtem cvičících.

Vedu lekce powerjógy, ale i klidové lekce pro zklidnění mysli a uvolnění s prodloženou relaxací. Vytvořil jsem si i typ lekce, která vede k uvědomnění si vlastního ega v kontrastu se zátěží svalů v ásanách, této lekci říkám jóga body and mind.

Společně s Ivetou vedu lekce párové jógy, které jsou doplněny o prvky thajské masáže.

Individuální lekce jsou vždy tvořeny podle potřeby klienta. Mohou být zaměřeny na posilování těla i mysli, ale i na uvolnění a relaxaci. Individuální lekce vedu ve obvykle ve studiu, ale je možné je vést i v jiných vhodných prostorách.

Kromě pravidelných lekcí dle aktuálního rozvrhu se účastním i jiných akcí, jako Maraton jógy v Pardubicích (vedl jsem lekci párové jógy), 108 pozdravů slunce (vedl jsem část spíše silovějších forem pozdravu slunce), jógy při úplňku (prováděl jsou svou zamilovanou sestavu pozdravu měsíci, navíc asi pro 120 lidí)