Zářit můžete i na podzim aneb co vás čeká a nemělo by minout

Zkuste jógu s námi. Jsme tady pro vás již pět let.

Zářit můžete i na podzim aneb co vás čeká a nemělo by minout

podzimni Iveta Konečně léto! Slunce, plavky a hurá k vodě! Lenošit, vyhřívat se a také se ochlazovat báječnými drinky. Radovat se z volných chvil, setkávání s rodinou i přáteli, poznat nová místa a odpočinout. Je potřeba si volna dopřát. Jak tělu, tak duši.
A až budete mít chuť do toho zase šlápnout, zkuste to s námi. Vždyť přece víte, že Duhové zvonky zvoní na cestu poznání sebe sama i světa okolo nás…

Naše podzimní nabídka je velmi pestrá stejně jako barvy podzimní přírody, máte se na co těšit. Kromě pravidelných lekcí jógy od 7.září na vás čekají semináře osobního rozvoje, přednášky o psychosomatice, kurz kreativity, koncert a přednášku o diagnostice a měření aury a také workshop s jógovou filozofií. V listopadu naše plány vyvrcholí velkou akcí plnou jógy – Maratonem jógy.

Radujte se z léta. Z přítomnosti. Z vůní dozrávajích plodů, volna a svobody. A kdyby vám chyběla jóga, cvičíme každé úterý na greenu, někdy také ve studiu.

Stále máme volná místa na báječný relaxační víkend. Víkend plný jógy, koloběžek, masáží, tvoření, poznávání, relaxace a pohody v krásném prostředí na statku v Lozicích nedaleko Chrudimi. Vyzkoušejte s námi nové druhy pohybu a poznejte něco nového.

Děkujeme za vaši přízeň, přejeme vám krásné léto a těšíme se na vaše zprávy i na další setkávání s vámi.