Týden se zvonky aneb jak jsem k domku ze zahrádkou přišla

Zkuste jógu s námi. Jsme tady pro vás již pět let.

Týden se zvonky aneb jak jsem k domku ze zahrádkou přišla

Nastal den a D a Zvonky všem do světa začaly o své existenci zvonit. Byla jsem hodně rozechvělá. Takové malé velké finále. Shrnutí mé několika měsíční práce. Té neviditelné, protože hlavou jsem byla více v oblacích než nohama na zemi. Vymýšlela jsem celý projekt a obrysům, které se kdesi rýsovaly, začala dávat jasnější obsah.

Když jsem rozesílala info mejly svým kamarádům, známým, těm, se kterými jsem bývala pravidelně i méně často v kontaktu, cítila jsem doslova mrazení v břiše. Měla jsem radost z toho, že finále – tedy den uveřejnění je tady, a zároveň je to pro mnohé nový začátek.

Jen pár nejbližších kamarádek vědělo, co chystám. Úžasné byly všechny. Moc a moc mě podporovaly, povzbuzovaly, dodávaly sílu ve chvílích, kdy jsem nevěděla, jak dál. Volaly, psaly, komentovaly, kontrolovaly, jak se projekt vyvíjí, v jaké fázi zrovna je. Moc děkuji Alenkám, Jitkám, Janě, Báře i dalším… Neměla jsem žádný pevný termín startu. Nechtěla jsem být ve stresu, nechtěla jsem na sebe vyvíjet tlak. Chtěla jsem to spustit na jaře. S prvním jarním dnem…

Ke spuštění webu došlo o pár dní později.

Odezvy byly úžasné. Nejotevřenější reakci měla kamarádka žijící léta v Německu, neváhala, zvedla telefon a zavolala mi, aby mi osobně ústně popřála. Pak začaly docházet gratulace. Od těch nejbližších, ale i těch, kteří nevěděli, co chystám. Velkolepé, barevné, jednoduché, jako by se mnou seděli u kávy a já povídala, obsahově naplněné informacemi… drží mi palce a fandí.

Četlo se to úžasně.

Den na to přišla zpráva, která ve mně zažehla další jiskru. Vybídl se mi prostor, kde můžu organizovat víkendové semináře rozmanitých aktivit.

Dva dny na to zavolala paní z realitky, že má pro mne uvolněný prostor, o který jsem měla zájem. Kde můžu poskytovat konzultace a společně s Martinem masérské služby. Prostor je to zcela luxusní. Domeček s vlastní zahrádkou. Ve vnitrobloku, s náležitostmi, které jsou nutné k provozování této živnosti, s bonusem navíc – tedy tím prostorem venku. A hlavně vedle v ulici!!! Žádná ztráta času s přejížděním z místa A do B… A za skvělou cenu!

V hlavě mi běhají nápady na to, jak se zabydlet uvnitř, jak si to zútulnit, co udělat nejdřív, co počká na později. Co do kterého záhonku zaseju… už si představuji ty letní soumraky nad ovocnými stromky za sousedními ploty. Vůni letních zahrádek, pohled do žhavých uhlíků v ohništi… A jak někteří z vás budete u toho. Jak tento prostor ožívá krásnou symbiózou všeho, co je potřeba, aby se propojilo.

Samozřejmě, že je to zase dokonalý součet a realizace mých objednávek směrem do vesmíru! Těším se, až zase za pár týdnů zkonstatuji, že jsem o kus dál…

Jsem neustále v úžasu, jak to dokonale funguje. Stačí se jen rozhodnout uvěřit a věřit. Ano, taky proto něco udělat. Ale realizace těch objednávek je opravdu dokonalá… moc děkuji  – tam nahoru…