Rozkvetlé proměny

Zkuste jógu s námi. Jsme tady pro vás již pět let.

Rozkvetlé proměny

Květen je plný proměn. Vše, co bylo jemně zelené, zazářilo barvami, vše, co zůstalo skryté, otevřelo se. Květen je měsíc lásky a mého narození – tedy příchodu na svět. A že jsem to své narození pěkně oslavila. Málokdo si uvědomuje význam tohoto dne. Ale který jiný je v životě důležitější? Když naše duše ve fyzických tělech dostanou příležitost začít se realizovat.
Jsem ráda, že jsem obklopena těmi, kteří mě mají rádi, kteří mi popřáli a kteří se mnou slavili. Tiše, i nahlas, barevně i černobíle. Krása!
A pak přišla oslava druhá, mého Martina. Taky je květnový a taky slavil. Taky má kolem sebe lidi, kteří mu popřáli, kteří s ním slavili, barevně, i černobíle.
A já si uvědomila, jak moc důležité je budování vztahů s druhými lidmi. Jak moc je potřeba tyto vztahy hýčkat, rozvíjet, starat se o ně jako o květiny, nacházet si čas na setkávání se, na rozvíjení, na souznění. Jak je potřeba se ze vztahů těšit a uvědomovat si díky tomu své pevné místo tady na zemi. Že někam patřím a že jsme obklopeni těmi, kteří nás také mají rádi.
S oslavami souviselo chystání, příprava, pro mne krásná práce v kuchyni, sdílení a zase návrat do běžného dne.
A k těm proměnám, které se rozezněly v nás, se proměnila i příroda. Semena vzklíčila a poupata rozkvetla. U vytržení z těch proměn jsem ještě teď, protože záplavu barev miluji! Hýčkám truhlíky, v oknech i na balkonech, s nadšením pozoruji každičký kvítek, opečovávám i svoji zahrádku.
A ještě jedna důležitá proměna v květnu nastala. Můj virtuální projekt Duhových zvonků získal i svou fyzickou podobu jako Minicentrum, které jsme v Pardubicích na Višňovce otevřeli.
Nyní se můžeme setkávat i „live“. Prostřednictvím osobních konzultací, masáží, relaxací, cvičením, her s barvami… vším, co nabízíme.
O aktuálním programu vás budeme včas informovat.