Duhové zvonky - jóga - masáže - koloběžky
Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Párová jóga + thajské masáže

Prosinec 9 @ 09:30 - 11:30

Párová jóga + masáže:
Jedinečné spojení cvičení jógy obohacené o dotyky thajské masáže, vhodné pro páry nebo spřízněné dvojice. Obsahem lekce je cvičení jógy, ukázka a trénink párových pozic (akrobatické kousky provádět nebudeme), vědomé protažení celého těla a základy thajské masáže – tlakem a protahováním k uvolnění. Vhodné pro páry nebo spřízněné dvojice.
Klidná atmosféra, intimní prostředí sálu, kapacita pro 5 cvičících párů.
ÚROVEŇ: *

Při partnerské józe se střídá princip dávání a přijímání. Role se mění a oba dva se dostávájí do obou postavení. Princip příjímání je spojen s principem matky, ženy a naopak princip dávání je spojen s otcem, principem muže. Pro fungující vyrovananý partnerský vztah je potřeba oba principy propojit a harmonizovat. V těchto společných lekcích  máte s vámi vybraným partnerem možnost tyto oba principy prohlubovat a vědomě vyrovnávat. Společná praxe prohlubuje náš lidský potenciál, pojďte nahlédnout do svého těla i duše, jak je to právě ve vás.

Během cvičení se můžete odevzdat tomu druhému a s plnou důvěrou mu svěřit své tělo. Nechat se hýčkat, též trochu vést, k tomu všemu se uvolnit.
Důvěra, soucit, porozumění, intimita, zábava, smích a radost jsou do lekcemi jógy dotykem protkány.

Lekcí jógy provádí Iveta s Martinem , thajskou masáží provádí masér Martin Komár.

Rezervace lekcí v rezervačním systému  najdete zde… nebo na e-mail: martin@duhovezvonky.cz

Podrobnosti

Datum:
Prosinec 9
Čas:
09:30 - 11:30