Duhové zvonky - jóga - masáže - koloběžky
Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Jóga jako řeč těla – workshop Dáši Volfové

2.4.2016 @ 09:30 - 17:00

2 prodloužené lekce jemné hatha jógy v rámci celodenního workshopu v sobotu 2.4. 2016 na dvě různá témata:

Jarní probuzení
Dopoledne: 9:30 – 12:30h

Čas rovnováhy
Odpoledne: 13:30 – 16:30h

Naše tělo je moudré, naše tělo ví. A promlouvá na nás. Neustále. Naše tělo mluví, má svou řeč. Nasloucháme jí? Jóga je prastará metoda, která odráží řeč našeho těla. Každá pozice má hluboký význam a působí na nás – nejen na naše fyzické tělo skvělým protažením a zpevněním, ale přináší nám i určitou náladu, prožitek, pocit a možná i nové myšlenky.

V tomto workshopu se můžete těšit na báječnou jemnou jógu ve dvou blocích (dopoledne a odpoledne), při které se budeme věnovat našem tělu a jeho naslouchání. Poznávání svého vnitřního prostoru a možná i poodhalování své podstaty.

Dopoledne začneme pozdravy slunce k tématu jarního probuzení a přidáme i asány (jógové pozice) na probuzení našeho vnitřního ohně a podporu imunity. Odpoledne se budeme věnovat tématu rovnováhy a pozicím, který aspekt rovnováhy rozvíjejí nejen pro naše fyzické tělo, ale i v našem vnitřním světě. Praxi jógových pozic se budeme věnovat z pohledu tantrické jógy. Během prodloužených lekcí v pomalejším tempu si vysvětlíme jejich funkci nejen pro naše fyzické tělo, ale i pro proudění energie v něm a naše čakry, energetické orgány, a také vliv na naše emoce a mysl. Závěrem úžasně zrelaxujeme všechna naše těla během dlouhé vedené relaxace jóga nidra, která pomáhá rozpouštět tenze a osvobozuje naši mysl.

Lektorka: Dáša Volfová učí tradiční HaTha jógu v Indii, Thajsku a příležitostně v ČR, cetrifikace Yoga Teacher 500+   (Agama Yoga, Koh Phangan Thajsko a Trika Yoga Risikesh, Indie) Yoga Alliance a The International Yoga Federation web:  www.simhayoga.cz  facebook:    https://www.facebook.com/simhayoga.cz     

DasaYoga4 Cena:
půldenní vstupné: 500Kč
celodenní vstupné: 900Kč

Závazné rezervace míst: Iveta Komárová,  iveta@duhovezvonky.cz nebo tel: 605 743 923

Nevratná záloha (350Kč/půldenní vstupné, 500Kč/celodenní vstupné) zaslaná převodem na účet. Podklady k platbě zašleme po potvrzení přihlášky.

Místo konání:
Studio jógy Duhové zvonky, Klášterní 54, Pardubice

 

 

Podrobnosti

Datum:
2.4.2016
Čas:
09:30 - 17:00