Duhové zvonky - jóga - masáže - koloběžky
Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Jak tvořit vonné kompozice – workshop – obsazeno

Prosinec 3 @ 10:00 - 16:00

DZ_ slider_vonneKompozicAroma ateliér a  Studio jógy Duhové zvonky vás srdečně zvou na workshop plný vůní
Jak tvořit vonné kompozice

Seznamte se s aromaterapií a možnostmi čistých éterických olejů v péči o zdraví a krásu.

Workshop plný jedinečných tipů, návodů a užitečných informací o tom, jak bezpečně a prakticky používat éterické oleje. Poznáte, že éterické oleje vám mohou pomoci v mnoha oblastech každodenního života.
Cílem kurzu je podat vám základní informace o aromaterapii a naučit vás kapku po kapce tvořit směsi éterických olejů, které můžete ihned začít využívat pro sebe, svoji rodinu i přátele.

Termín: 3.12.2017 10 – 16h (Pozor ! Posouváme termín a čas konání oproti tištěné pozvánce, seminář proběhne 3.12. od 10h!)

Místo konání: Studio jógy DUHOVÉ ZVONKY, Klášterní ulice 54, 530 02 Pardubice

Cena: 1 200 Kč za osobu/ max. počet účastníků 10
Cena obsahuje: kurzovné, tištěné informace, manuál tvorby vonných kompozic, materiál pro výrobu aromaterapeutických produktů, dále etikety a obaly.

Platba: po zaslání závazné rezervace, bezhotovostně předem

O lektorce: Kateřina Kloudová je certifikovaná aromaterapeutka, absolventka Aromahead Institutu, School of Essential Oils Studies a členka Alliance of International Aromatherapists (AIA).

Kateřina po pěti letech práce ve farmaceutické společnosti zatoužila věnovat se více holistickému přístupu v péči o člověka. Má za sebou několik let studií a seminářů u mezinárodně uznávaných aromaterapeutů a nyní vede vlastní Aroma ateliér, kde předává své zkušenosti a znalosti přírodních esencí k nalezení emocionální a fyzické rovnováhy. Do České republiky dováží éterické oleje pro profesionály destilérie Florihana z Provence.

Rezervace: již není možná

Podrobnosti

Datum:
Prosinec 3
Čas:
10:00 - 16:00