108 sluncí v Pardubicích 2016

Zkuste jógu s námi. Jsme tady pro vás již pět let.

108 sluncí v Pardubicích 2016

V úterý 21.června jsme v Pardubicích vítali slunce tradiční jógovou sestavou Pozdrav slunci. V nově opravených Tyršových sadech u příležitosti Mezinárodního dne jógy nás přišlo podpořit přes 80 nadšenců. Nejběžnější a nejznámější dynamickou jógovou sestavu zahrnující několik samostatných pozic plynule přecházejích z jedné do druhé a v různých variantách si pod vedením zkušených lektorů z Pardubic a okolí vyzkoušeli úplní začátečníci i pokročilí studenti jógy.

Pozdravy slunce provázeli tito lektoři z Pardubic a okolí:
Iveta a Martin Komárovi – Studio jógy Duhové zvonky, Katka Šteklová – Malaya centrum jógy, Zdeňka Kuželová – Studio jógy Duhové zvonky, Michal Rauer – Sportovní centrum CCM HSA Pardubice, Dana Štěpánová – Jóga Štěpánová Přelouč, Petra Polanská – H-centrum Hradiště a Jana Stráníková – Malaya centrum jógy.

Zapojili se i ti, kteří necvičili. Celá akce kromě oslavy slunce, která může mít právě v den slunovratu až magický účinek na tělo i psychiku, měla také dobročinný podtext, svým dobrovolným vstupným mohli zájemci přispět dětem na zlepšení života v Dětském domově v Pardubicích. Celkem se vybralo 7283Kč, které jsme předali p. ředitelce Kateřině Fialové.

Děkujeme všem cvičícím, lektorům, organizátorům, dárcům, účastníkům, přihlížejícím i fotografům za krásnou atmosféru a sdílení radosti, o kterou šlo v této akci především.

Fotografie: Tereza Dostálová

Fotografie: Jiří Sejkora